Magit – Lider nowoczesnych mediów

O nas

MAGIT został założony w 1989 roku we Wrocławiu. W wyniku rozszerzenia obszaru działalności w 1995 roku powstał dział tłumaczeń i lokalizacji. Od początku skupiał się on na specjalistycznych tłumaczeniach dla międzynarodowych klientów, wymagających zespołowego podejścia do realizowanych projektów i wykorzystania środków technicznych w celu sprawnej realizacji zleceń. Naszym pierwszym projektem lokalizacyjnym było spolszczenie programu Lotus Organizer 2.0.

W ciągu ponad 20 lat nasza struktura i zespół rozwijały się, aby sprostać oczekiwaniom klientów i być na bieżąco z nowymi rodzajami mediów oraz technologiami przygotowania dokumentacji i oprogramowania. Sukcesywnie wprowadzaliśmy nowe narzędzia i metody zapewnienia jakości tłumaczeń.

Dbamy też o odpowiednie kompetencje wszystkich specjalistów zaangażowanych w realizację projektów: tłumaczy, korektorów, redaktorów, prowadzących projekty i wsparcia technicznego. Dlatego też jesteśmy w stanie spełniać wymagania klientów dotyczące stałego dotrzymywania terminów, ograniczania kosztów oraz dbania o nienaganną jakość językową.

Lider nowoczesnych mediów

Skontaktuj się z nami

Szybki kontakt