Magit – Lider nowoczesnych mediów

Tłumaczenia

Tłumaczenia

Dział tłumaczeń firmy MAGIT zajmuje się tłumaczeniami tekstów specjalistycznych, materiałów multimedialnych i stron internetowych oraz lokalizacją oprogramowania. Działania te prowadzimy dla klientów biznesowych od 1995 roku. Zdobyliśmy wyjątkowe doświadczenie w realizacji projektów dla wielu branż i dopasowywaniu się do zróżnicowanych wymagań klientów.

Wyróżniamy się efektywnym połączeniem doświadczenia dobranego grona tłumaczy i prowadzących projekty z nowoczesnymi narzędziami. Umożliwia to sprawne przeprowadzanie wszystkich etapów przygotowania i realizacji procesu tłumaczeniowego, uwzględniając budżet i harmonogram projektów. Nastawiamy się na długofalową współpracę i zapewniamy klientom wszechstronną obsługę ich potrzeb tłumaczeniowych.

Skontaktuj się z nami

Lista usług

Nasza główna oferta to:

  • tłumaczenia specjalistyczne i techniczne,
  • lokalizacja stron internetowych i multimediów,
  • tłumaczenia marketingowe,
  • lokalizacja oprogramowania
Tłumaczenia - usługi

Stale tłumaczymy dla klientów z następujących branż:

Nasze doświadczenie obejmuje jednak o wiele więcej (np. lokalizowanie gier komputerowych czy niezależną ocenę jakości prac tłumaczeniowych), tak więc zapraszamy do kontaktu.

Zapytanie/Wycena

Oferta działu tłumaczeń i lokalizacji firmy MAGIT skierowana jest jedynie do klientów instytucjonalnych i biznesowych.

Cena tłumaczenia zależy od kombinacji językowej, wielkości zamówienia, terminu realizacji, formatu plików.

Jeżeli interesuje Państwa wycena konkretnego projektu tłumaczeniowego lub chcieliby Państwo zapytać o możliwość realizacji, prosimy o przesłanie nam plików lub dostępnych szczegółów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przeanalizujemy przesłane nam informacje i zaproponujemy efektywny sposób realizacji oraz cenę usługi. Jeżeli Państwa firma potrzebuje regularnej współpracy tłumaczeniowej, również zapraszamy do kontaktu — przedstawimy propozycję indywidualnych rozwiązań.

Zapytaj o wycenę

Lider nowoczesnych mediów

Skontaktuj się z nami

Szybki kontakt