Magit – Lider nowoczesnych mediów

Oświetlenie LED

Naszą misją jest dostarczanie najnowszych technologii oświetleniowych. Nie określamy naszych produktów technologią jutra – my wprowadzamy je w życie już dziś wierząc, że takie właśnie są obecnie standardy. Energooszczędne i nowoczesne rozwiązania, jak oświetleniowe oprawy LED czy systemy LED do podświetleń nośników reklamowych to nasza domena od wielu lat. Zmieniamy szarą rzeczywistość dodając blasku wnętrzom Państwa biur, sklepów, a także oświetlając ulice, magazyny czy hale produkcyjne.

”Oświetlenie reklamowe - Magit

Oświetlenie reklamowe

Wszystkie nasze oświetlenia reklamowe są wykonane z najlepszych materiałów dostarczanych przez naszych kontrahentów.

Oprawy solarne

W kategorii "Oprawy SOLARNE Led" zebraliśmy oprawy oświetleniowe LED służące do podświetlenia terenów zewnętrznych z wykorzystaniem energii słońca, paneli fotowoltaicznych, akumulatorów gromadzących energię. Niewątpliwą zaletą naszych opraw jest to, że nie potrzeba doprowadzać zasilania z zewnątrz (brak kabli i przewodów zasilających). Jedyne co trzeba zrobić, to zamontować lampę i cieszyć się pięknym światłem po zmroku.

Panele LED

Panele LED zebraliśmy oprawy oświetleniowe LED do wbudowania w sufity podwieszane o panelu kwadratowym (595x595 mm) lub prostokątnym (1195x295 mm). Większość prezentowanych opraw, mimo że przystosowana jest głównie do montażu w suficie podwieszanym - doskonale nadaje się do bezpośredniego montażu na stropie z wykorzystaniem specjalnej ramy montażowej lub do montażu zwieszakowego na stalowych linkach i hakach. Sztandarowym produktem w tej kategorii jest oprawa RHEA LED 38W (w wersji 595x595 mm) oraz RHEA LED LONG 38W (1195x295 mm).

Uliczne LED

 Oprawy zewnętrzne LED przeznaczone do oświetlania ulic, dróg dojazdowych, parkingów, placów, peronów kolejowych, przejść dla pieszych, deptaków, dróg rowerowych, terenów wokół budynków. Sztandarowym produktem w tej kategorii jest oprawa URAN LED o mocach 40W, 50W, 60W, 80W, 100W oraz 120W. Doskonałe parametry techniczne oferowanych opraw oraz niskie zużycie energii pozwalają uzyskać oszczędności na energii elektrycznej oraz kosztach eksploatacyjnych, a także poprawić jakość oświetlenia zewnętrznego.

Lider nowoczesnych mediów

Skontaktuj się z nami

Szybki kontakt