Magit – Lider nowoczesnych mediów

Systemy do budowy reklam

Po co właściwie jest reklama? Wiadomo, żeby zdobyć klientów, żeby wypromować swój produkt lub usługę, żeby zwrócić na siebie uwagę. Ogólnie rzecz biorąc – „żeby się kręciło”.

To takie proste, tylko potem zaczynają się problemy. Jak pokazują badania połowa pieniędzy wydawanych na reklamę jest wyrzucana w błoto, jednak nikt dokładnie nie wie która… W firmie MAGIT staramy się przybliżyć odpowiedzi na to pytanie. A mamy atuty nie do pogardzenia:

28 lat na rynku, ponad 800 zadowolonych klientów i powyżej 2000 zrealizowanych projektów.
Do tego dysponujemy własnymi systemami do budowy reklam każdego formatu oraz całym wachlarzem nowoczesnych systemów przyciągających uwagę klientów – od wyświetlaczy LED, poprzez panele świetlne, prezentery grawerowane, na neonach LED kończąc.

Oznakowanie

Wraz z klientem zespół Magitu wypracuje najbardziej efektywne rozwiązanie dotyczące kompleksowego oznakowania. Proponujemy najnowsze technologie dostępne na świecie w tej dziedzinie lub zrealizujemy założenia klienta w oczekiwanym przez niego standardzie.

Produkty dla reklamy

Firma MAGIT od 1990 zajmuje się profesjonalnymi usługami w zakresie identyfikacji wizualnej, oznakowania, umeblowania, multimediów oraz nowoczesnych systemów oświetleniowych. Oferujemy i projektujemy systemy digital signage, infokioski i monitory dotykowe oraz wyświetlacze LED. Działając projektowo i realizując projekty w w/w dziedzinach opracowaliśmy szereg produktów które zawierają nasze własne unikalne rozwiązania technologiczne i patenty.

Oświetlenie LED

Naszą misją jest dostarczanie najnowszych technologii oświetleniowych. Nie określamy naszych produktów technologią jutra – my wprowadzamy je w życie już dziś wierząc, że takie właśnie są obecnie standardy. Energooszczędne i nowoczesne rozwiązania, jak oświetleniowe oprawy LED czy systemy LED do podświetleń nośników reklamowych to nasza domena od wielu lat. Zmieniamy szarą rzeczywistość dodając blasku wnętrzom Państwa biur, sklepów, a także oświetlając ulice, magazyny czy hale produkcyjne.

Lider nowoczesnych mediów

Skontaktuj się z nami

Szybki kontakt