Magit – Lider nowoczesnych mediów

Systemy do budowy reklam

Z pomocą dobrze przygotowanej reklamy nasi klienci zyskują rozpoznawalność, wyróżniają się na tle konkurencji, a przede wszystkim podkreślają swoją ekspercką pozycję w branży. Przede wszystkim jednak nowoczesne systemy do budowy reklam zwiększają sprzedaż oferowanych produktów i usług. W końcu każdy odbiorca dostrzeże efektowne oświetlenie, wyraziste tabliczki czy oryginalne neony! Jako firma MAGIT stanowimy odpowiednie wsparcie w procesie reklamy, bo wyróżnia nas 28 lat na rynku, ponad 800 zadowolonych klientów i powyżej 2000 zrealizowanych projektów. Do tego dysponujemy własnymi systemami do budowy reklam każdego formatu oraz całym wachlarzem nowoczesnych rozwiązań przyciągających uwagę klientów – od wyświetlaczy LED, poprzez panele świetlne, prezentery grawerowane, a na neonach LED kończąc.

Oznakowanie

Wraz z klientem zespół Magitu wypracuje najbardziej efektywne rozwiązanie dotyczące kompleksowego oznakowania. Proponujemy najnowsze technologie dostępne na świecie w tej dziedzinie, a do tego realizujemy założenia klienta w oczekiwanym przez niego standardzie. Chętnie stworzymy dla Państwa oznakowania, które przyciągną uwagę, ułatwią poruszanie się siedzibie firmy, a przede wszystkim wpłyną na komfort odbiorców. To sprawi, że jeszcze chętniej będą korzystali z Państwa usług czy produktów.

Produkty dla reklamy

Firma MAGIT od 1990 zajmuje się profesjonalnymi usługami w zakresie identyfikacji wizualnej, oznakowania, umeblowania, multimediów oraz nowoczesnych systemów oświetleniowych. Oferujemy i projektujemy systemy digital signage, infokioski i monitory dotykowe oraz wyświetlacze LED. Działając projektowo i realizując projekty w wymienionych dziedzinach, opracowaliśmy szereg produktów, które zawierają nasze własne unikalne rozwiązania technologiczne i patenty. Wśród produktów dla reklamy, jakie tworzymy, warto też wyróżnić litery przestrzenne, gabloty i tabliczki, panele świetlne, neony LED, systemy LED oraz ekrany LED. Do każdego projektu podchodzimy w indywidualny sposób, z chęcią doradzamy naszym klientom, a do tego pomagamy w wyborze odpowiedniego sposobu reklamy. Zachęcamy do przejrzenia naszych realizacji i zapoznania się ze szczegółami oferowanych produktów dla reklamy!

Oświetlenie LED

Naszą misją jest dostarczanie najnowszych technologii oświetleniowych. Nie określamy naszych produktów technologią jutra – my wprowadzamy je w życie już dziś, wierząc, że takie właśnie są obecnie standardy. Energooszczędne i nowoczesne rozwiązania, takie jak oświetleniowe oprawy LED czy systemy LED do podświetleń nośników reklamowych to nasza domena od wielu lat. Z ich pomocą zyskują Państwo nie tylko efektywną reklamę, ale też wspomagają środowisko naturalne, a do tego dbają o wyróżnienie się na tle konkurencji. Warto również zwrócić uwagę na mniejsze zużycie energii elektrycznej, co automatycznie przekłada się na niższe koszty związane z wykorzystaniem oferowanych przez nas rozwiązań. Zmieniamy szarą rzeczywistość, dodając blasku wnętrzom Państwa biur, sklepów, a także oświetlając ulice, magazyny czy hale produkcyjne.

Lider nowoczesnych mediów

Skontaktuj się z nami

Szybki kontakt