O nas

MAGIT został założony w roku 1989 we Wrocławiu. W wyniku rozszerzenia obszaru działalności w roku 1995 powstał dział tłumaczeń i lokalizacji. Od początku skupiał się on na specjalistycznych tłumaczeniach dla międzynarodowych klientów, wymagających zespołowego podejścia do realizowanych projektów i wykorzystania środków technicznych w celu sprawnej realizacji zleceń. Naszym pierwszym projektem lokalizacyjnym było spolszczenie programu Lotus Organizer 2.0.

W ciągu ponad 20 lat nasza struktura i zespół rozwijały się, aby nadążyć za oczekiwaniami klientów i nowymi rodzajami mediów oraz technologiami przygotowania dokumentacji i oprogramowania. Na bieżąco wprowadzaliśmy do naszego instrumentarium nowe narzędzia i metody zapewnienia jakości tłumaczeń.

Dbamy też o odpowiednie kompetencje wszystkich specjalistów zaangażowanych w realizację projektów: tłumaczy, korektorów, redaktorów, prowadzących projekty i wsparcia technicznego. Dlatego też jesteśmy w stanie spełniać wymagania klientów dotyczące stałego zachowania terminów, kosztów oraz nienagannej jakości językowej.

Lider nowoczesnych mediów

Skontaktuj się z nami

Szybki kontakt