Nagrody i wyróżnienia

MAGIT uhonorowany tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki

4 czerwca 2009 r. Miło nam zakomunikować, że MAGIT otrzymał prestiżowy tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w pałacyku MSZ w Warszawie, 2 czerwca 2009 r. W imieniu firmy MAGIT z rąk ministra Radosława Sikorskiego dyplom odebrał Grzegorz Wójcik, wiceprezes, odpowiedzialny za dział lokalizacji i tłumaczeń.

Głównym celem konkursu zorganizowanego przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Ministra Spraw Zagranicznych jest wyróżnianie oraz promocja firm osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych. Jury konkursu wyłoniło zwycięzców w czterech kategoriach: Eksporter, Partner Firm Zagranicznych, Marka Europejska oraz Kreator Rozwiązań XXI w. MAGIT otrzymał tytuł w kategorii Eksporter.

Ambasador Polskiej Gospodarki logo

MAGIT został laureatem konkursu ponieważ:

  • oferujemy naszym klientom pełny zakres lokalizacji oprogramowania i tłumaczeń systemów dokumentacji technicznej;
  • wdrożyliśmy narzędzia wspomagające proces tłumaczenia i kontroli jakości, a także system do zarządzania projektami;
  • współpracujemy z partnerami z Europy Wschodniej oraz ze Skandynawii w zakresie wspólnego zarządzania projektami;
  • zdobyliśmy znaczących klientów na rynku niemieckim;
  • utrzymujemy ciągłą współpracę z dotychczasowymi klientami, m.in. z USA, Kanady i Irlandii;
  • występowaliśmy na międzynarodowych konferencjach branży lokalizacyjnej: Localization World, TM-Europe.

MAGIT finalistą konkursu Huzar Europy

1 kwietnia 2004 r. Z przyjemnością informujemy, że firma MAGIT znalazła się w gronie finalistów drugiej edycji konkursu Huzar Europy. Konkurs ten został zorganizowany przez redakcje "Pulsu Biznesu" i radiowej Trójki. Celem konkursu było wyłonienie przedsiębiorców, którzy są ambasadorami i godnymi reprezentantami Polski w Unii Europejskiej i odnieśli na tym rynku sukcesy.

MAGIT laureatem prestiżowego Medalu Europejskiego

Medal Europejski Rewers

23 marca 2001 r. Firma MAGIT z Wrocławia została uhonorowana Medalem Europejskim za swoje usługi lokalizacji oprogramowania. Medal Europejski jest przyznawany przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej oraz Business Centre Club, największą w Polsce organizację pracodawców. Jest wyróżnieniem dla polskich przedsiębiorstw, których wyroby lub usługi spełniają standardy jakości Unii Europejskiej. Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, którego celem jest promowanie polskich produktów i usług o wysokiej jakości, a także popularyzowanie przepisów i standardów Unii Europejskiej oraz zachęcanie polskich firm do konkurowania z unijnymi przedsiębiorstwami.

W ramach oferowanej od roku 1995 usługi, dział lokalizacji MAGITu współpracuje bezpośrednio ze znanymi na świecie producentami oprogramowania oraz z międzynarodowymi koncernami zajmującymi się pracami lokalizacyjnymi i tłumaczeniami dla branży IT. Do tej pory MAGIT współtworzył polskie wersje produktów takich firm jak Microsoft, Corel, 3Com, Lotus, Dell, Oracle, HP, Lexmark czy SPSS.

"Lokalizacja oprogramowania i produktów z branży IT to zaawansowane technicznie usługi, wymagające ścisłego współdziałania całego zespołu ludzi - kierowników projektu, tłumaczy, korektorów, językoznawców, programistów, testerów - oraz spełnienia rygorystycznych wymagań jakościowych klientów w zadanym czasie. Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce oferujących takie usługi na profesjonalnym poziomie i dlatego cieszy nas uznanie, jakim jest przyznanie nam Medalu Europejskiego" - powiedział dyrektor Działu Lokalizacji, Grzegorz Wójcik

Lider nowoczesnych mediów

Skontaktuj się z nami

Szybki kontakt