Tłumaczenia

Tłumaczenia

Dział tłumaczeń firmy MAGIT skupia się na tłumaczeniach specjalistycznych, materiałów multimedialnych i stron internetowych oraz na lokalizacji oprogramowania. Działania te prowadzimy dla klientów biznesowych od 1995 roku. Pozwoliło nam to na uzyskanie wyjątkowego doświadczenia w realizacji projektów dla wielu branż i dopasowywaniu się do zróżnicowanych wymagań klientów.

Wyróżniamy się efektywnym połączeniem doświadczenia dobranego grona tłumaczy i prowadzących projekty z nowoczesnymi narzędziami. Umożliwia to sprawne przeprowadzanie wszystkich etapów przygotowania i realizacji procesu tłumaczeniowego. Całość jest dokonywana z zachowaniem ram kosztowych oraz terminów. Nastawiamy się na długofalową współpracę i oferujemy klientom wszechstronną obsługę ich potrzeb tłumaczeniowych.

Skontaktuj się z nami

Lista usług

Główne oferowane przez nas usługi to:

  • tłumaczenia specjalistyczne i techniczne
  • lokalizacja stron internetowych i multimediów
  • tłumaczenia marketingowe
  • lokalizacja oprogramowania
Tłumaczenia - usługi

Stale realizujemy tłumaczenia dla klientów z następujących branż:

Nasze doświadczenie obejmuje jednak o wiele więcej (np. lokalizowanie gier komputerowych czy niezależną cenę jakości prac tłumaczeniowych), tak więc zapraszamy do kontaktu.

Aktualności

Nunc porta odio vel nisl congue, quis volutpat justo accumsan. Suspendisse mollis, metus vitae tempor gravida, ligula magna sollicitudin neque, vitae gravida dui eros a urna....

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing...

Zapytanie/Wycena

Oferta działu tłumaczeń i lokalizacji firmy MAGIT skierowana jest jedynie do klientów instytucjonalnych i biznesowych.

Cena tłumaczenia zależy od kombinacji językowej, wielkości zamówienia, terminu realizacji, formatu plików.

Jeżeli interesuje Państwa wycena konkretnego projektu tłumaczeniowego lub ogólne zapytanie o możliwość realizacji, prosimy o przesłanie nam plików lub dostępnych szczegółów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przeanalizujemy przesłane nam informacje i zaproponujemy efektywny sposób realizacji oraz cenę usługi. Jeżeli Państwa firma potrzebuje regularnej współpracy tłumaczeniowej, również zapraszamy do kontaktu — przedstawimy propozycję indywidualnych rozwiązań.

Zapytaj o wycenę

Lider nowoczesnych mediów

Skontaktuj się z nami

Szybki kontakt