Tłumaczenia

Tłumaczenia

Dział tłumaczeń firmy MAGIT skupia się na tłumaczeniach specjalistycznych, materiałów multimedialnych i stron internetowych oraz na lokalizacji oprogramowania. Działania te prowadzimy dla klientów biznesowych od 1995 roku. Pozwoliło nam to na uzyskanie wyjątkowego doświadczenia w realizacji projektów dla wielu branż i dopasowywaniu się do zróżnicowanych wymagań klientów.

Wyróżniamy się efektywnym połączeniem doświadczenia dobranego grona tłumaczy i prowadzących projekty z nowoczesnymi narzędziami. Umożliwia to sprawne przeprowadzanie wszystkich etapów przygotowania i realizacji procesu tłumaczeniowego. Całość jest dokonywana z zachowaniem ram kosztowych oraz terminów. Nastawiamy się na długofalową współpracę i oferujemy klientom wszechstronną obsługę ich potrzeb tłumaczeniowych.

Skontaktuj się z nami

Lista usług

Główne oferowane przez nas usługi to:

  • tłumaczenia specjalistyczne i techniczne
  • lokalizacja stron internetowych i multimediów
  • tłumaczenia marketingowe
  • lokalizacja oprogramowania
Tłumaczenia - usługi

Stale realizujemy tłumaczenia dla klientów z następujących branż:

Nasze doświadczenie obejmuje jednak o wiele więcej (np. lokalizowanie gier komputerowych czy niezależną cenę jakości prac tłumaczeniowych), tak więc zapraszamy do kontaktu.

Zapytanie/Wycena

Oferta działu tłumaczeń i lokalizacji firmy MAGIT skierowana jest jedynie do klientów instytucjonalnych i biznesowych.

Cena tłumaczenia zależy od kombinacji językowej, wielkości zamówienia, terminu realizacji, formatu plików.

Jeżeli interesuje Państwa wycena konkretnego projektu tłumaczeniowego lub ogólne zapytanie o możliwość realizacji, prosimy o przesłanie nam plików lub dostępnych szczegółów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przeanalizujemy przesłane nam informacje i zaproponujemy efektywny sposób realizacji oraz cenę usługi. Jeżeli Państwa firma potrzebuje regularnej współpracy tłumaczeniowej, również zapraszamy do kontaktu — przedstawimy propozycję indywidualnych rozwiązań.

Zapytaj o wycenę

Lider nowoczesnych mediów

Skontaktuj się z nami

Szybki kontakt