Jakość, design i najnowsze technologie

Nawet najlepiej przygotowany, ergonomicznie doskonały content wyświetlany na słabej jakości ekranie lub innym nośniku może okazać się nieskuteczny i odbiorca treści nie zwróci na niego uwagi. Dlatego właśnie, staramy się by każdy przygotowany przez nas projekt cechował się nie tylko przejrzystą formą contentu, ale i wysokiej jakości nośnikiem. Niezależnie od swojej formy czy rozmiarów.

Urządzenia wyświetlające treści sieci DSnet mają za zadanie pracować 24h na dobę, bez przerwy przez cały rok. Takie wymagania stawia nam cyfrowy narrowcasting, a dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym, połączonym z inwencją designerów, jesteśmy w stanie tworzyć innowacyjne nośniki wytrzymujące takie warunki przez długie lata.

Doświadczenie w branży IT oraz reklamy wizualnej daje nam przewagę w zakresie zastosowania nośników oryginalnych i dedykowanych. Łączymy monitory z formami przestrzennymi, zgodnymi z CI klienta. Dodajemy monitor do tradycyjnego POS-a. Tworzymy konstrukcję dwóch i więcej monitorów wielkoformatowych i interaktywnych, uzupełniających się funkcjonalnie i ergonomicznie.

Wszystkie prezentowane nośniki mogą pracować w centralnie zarządzanej sieci lub jako samodzielne urządzenia.

Nośniki i design - Monitor Public Display

Monitor Public Display

Monitory są podstawowymi nośnikami Digital Signage. Niezależnie od wielkości sieci muszą pracować w sposób stabilny i przewidywalny. Takie wymagania spełniają monitory typu Public Display, które oprócz możliwości ciągłej pracy cechuje dodatkowo:

  • wysoka jasność
  • duży kontrast
  • szybkość reakcji plamki.

Kilka technicznych szczegółów wpływa znacząco na efektywność emitowanego contentu i dlatego właśnie nasza oferta opiera się na monitorach dedykowanych sieciom DS.

Nośniki i design - Monitor interaktywny

Monitor interaktywny

Wykorzystanie interakcji z odbiorcą w sieciach DSnet umożliwia dotarcie do nieosiągalnych dotychczas obszarów przestrzeni publicznej zarówno w kontekście komunikacji społecznej jak i reklamy wizualnej. Systemy interaktywne znajdują swoje zastosowanie nie tylko w miejscach sprzedaży czy prezentacji produktów, ale również jako multimedialne przewodniki po obiektach. Interaktywność daje możliwość dogłębnego zainteresowania produktem i szeroką gamę możliwości dla opracowania aplikacji promocyjnych i informacyjnych.

Nośniki i design - InfoKIOSK

InfoKIOSK

Tradycyjna, ale wciąż bardzo nowoczesna forma interaktywnej komunikacji. Monitor dotykowy dowolnego formatu i położenia oraz obudowa standardowa lub dedykowana. W naszej ofercie znajduje się wiele modeli infokiosków dostosowanych do pracy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Dzięki instalacji urządzeń peryferyjnych takich jak: klawiatura, drukarka, czytnik kodów kreskowych czy adapter Wi-Fi funkcjonalność infokiosków staje się praktycznie niczym nieograniczona. Więcej o infokioskach na stronie www.infokioski.magit.pl.

Nośniki i design - DigiPOS

DigiPOS

Tradycyjna koncepcja designerskiego POS-a wzbogacona o multimedialny przekaz wspomagający sprzedaż bezpośrednio w miejscu podejmowania decyzji o zakupie produktu. digiPOSy pomagają również w promocji firmy lub produktu podczas trwania targów, wystaw lub innych spotkań branżowych. W obydwu przypadkach mamy do czynienia z połączeniem standardowych tj. analogowych działań reklamowych wspomaganych przez multimedialny przekaz w postaci filmów, obrazów i dźwięków emitowanych przez monitory typu Public Display.

Nośniki i design - DigiSTAND

DigiSTAND

Multimedialny stojak prezentacyjny, pracujący w sieci DSnet Magit, który umożliwia emitowanie informacji i treści reklamowych w miejscach gdzie potrzebna jest dyskrecja i elegancki wygląd. Możliwość zintegrowania z nakładką dotykową poszerza zakres jego możliwości o funkcję prezentacyjną. Stojak znajduje swoje zastosowanie zarówno w celach komercyjnych, takich jak promowanie produktów wykraczających poza standardowe rozmiary (samochody, motory, maszyny przemysłowe itp.), jak również, może spełniać funkcje prezentacyjną w takich miejscach jak: muzea, galerie, wystawy, uczelnie itp.

Nośniki i design - DigiCASE

DigiCASE

Najtańsze rozwiązanie typu public display. Monitor prezentacyjny z wbudowanym miniplayerem na kartę SD. Dołączamy autorskie oprogramowanie digiDESINGER, służące tworzeniu contentu przez osoby z podstawową znajomością obsługi komputera. Efektywne narzędzie jako wirtualna gazetka ścienna, sprawdza się także jako niskobudżetowy nośnik promocyjny.

Nośniki i design - Ekran LED

Ekran LED

Wielkie ekrany diodowe są również stosowane w sieci Digital Signage. Nietrudno wyobrazić sobie siłę oddziaływania wielkoformatowych cyfrowych nośników wyświetlających ten sam content w różnych częściach miasta czy kraju. Odporne na warunki atmosferyczne ekrany LED są coraz częściej spotykane na rogach większych skrzyżowań czy placach.

Lider nowoczesnych mediów

Skontaktuj się z nami

Szybki kontakt