Magit – Lider nowoczesnych mediów

InfoKiosk - Multimedialny kiosk firmy Magit

Infokiosk jest znakiem towarowym kiosków multimedialnych firmy Magit zarejestrowanym w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej.

Prawie dwie trzecie globalnych wdrożeń Digital Signage polega na kombinacji różnych nośników cyfrowych w ramach jednej sieci Digital Signage. Od lat coraz wyraźniej rośnie tendencja do większego i częstszego wykorzystywania elementów interaktywnych, takich jak monitory dotykowe, infokioski lub tablety. W końcu dowiedziono, że elementy interaktywne skutecznie zwiększają zaangażowanie klientów. Zatem nasza oferta sprawia, że stawiając na nowoczesne rozwiązania, możesz skutecznie zwiększyć sprzedaż i zyski.

Działamy z sukcesami na rynku już od 2000 roku. Przez ten czas nasza firma MAGIT wyspecjalizowała się w projektowaniu, produkcji i we wdrażaniu dla swoich klientów infokiosków, a także sieci infokiosków wraz z dedykowanym oprogramowaniem, zapewniającym skuteczną interakcję i bezpieczne zdalne zarządzanie.

Stworzyliśmy ofertę, która podnosi sprzedaż, podnosi komfort, edukuje, a także ułatwia codzienne funkcjonowanie oraz podnosi poziom bezpieczeństwa.

Podczas naszej pracy oferujemy infokioski dla różnych segmentów rynku i dostosowujmy funkcje oraz format do ich potrzeb.

Produkty

  • Świadczymy usługi od A do Z, nasza kompleksowa oferta sprawia, że zarówno zajmujemy się projektowaniem, produkcją, dostawą, montażem oraz uruchomieniem urządzeń, jak i w razie potrzeby także serwisem.

  • Tworzymy infokioski indoor, np. w muzeach, w sklepach.

  • Projektujemy i wdrażamy również infokioski outdoor, np. na przystankach czy w rejonach turystycznych.

Aplikacje

MAGIT oprócz kompletnej infrastruktury sprzętowej oferujemy również produkcję contentu i dedykowanych aplikacji. Zapewniamy indywidualnie zaprojektowane oprogramowania do kiosków informacyjnych, które są intuicyjne oraz dostosowane do potrzeb danego podmiotu, instytucji czy grupy osób.

Przy pomocy dedykowanych aplikacji możliwe staje się podniesienie atrakcyjności produktów, usług, wystaw itd., wzbudzenie zainteresowania ofertą, edukowanie czy poprawianie jakości życia.

Realizacje

Od 2000 roku MAGIT projektuje, produkuje i wdraża dla swoich klientów interaktywne infokioski i sieci infokiosków wraz z dedykowanym oprogramowaniem, zapewniającym skuteczną interakcję i bezpieczne zdalne zarządzanie. Dlatego już teraz sprawdź nasze dotychczasowe realizacje infokiosków i rozpocznij z nami współpracę.

Galeria

Koniecznie przejrzyj nasze przykłady ważniejszych realizacji, obejmujące produkty standardowe oraz indywidualne zaprojektowane. Znajdziesz tam totemy, infokioski outdoor oraz indoor, specjalistyczne infokioski dla niepełnosprawnych oraz nowoczesne standy.

Lider nowoczesnych mediów

Skontaktuj się z nami

Szybki kontakt