Magit – Lider nowoczesnych mediów

Nagrody i wyróżnienia

 

MAGIT uhonorowany tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki

4 czerwca 2009. MAGIT uhonorowany tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w pałacyku MSZ w Warszawie, 2 czerwca 2009 r. W imieniu firmy MAGIT z rąk ministra Radosława Sikorskiego dyplom odebrał Grzegorz Wójcik, wiceprezes, odpowiedzialny za dział lokalizacji i tłumaczeń.

Głównym celem konkursu zorganizowanego przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Ministra Spraw Zagranicznych jest wyróżnianie oraz promocja firm osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych. Jury konkursu wyłoniło zwycięzców w czterech kategoriach: Eksporter, Partner Firm Zagranicznych, Marka Europejska oraz Kreator Rozwiązań XXI w. MAGIT otrzymał tytuł w kategorii Eksporter.

Ambasador Polskiej Gospodarki logo

MAGIT został laureatem konkursu ponieważ:

  • oferujemy naszym klientom pełny zakres lokalizacji oprogramowania i tłumaczeń systemów dokumentacji technicznej;
  • wdrożyliśmy narzędzia wspomagające proces tłumaczenia i kontroli jakości, a także system do zarządzania projektami;
  • współpracujemy z partnerami z Europy Wschodniej oraz ze Skandynawii w zakresie wspólnego zarządzania projektami;
  • zdobyliśmy znaczących klientów na rynku niemieckim;
  • utrzymujemy ciągłą współpracę z dotychczasowymi klientami, m.in. z USA, Kanady i Irlandii;
  • występowaliśmy na międzynarodowych konferencjach branży lokalizacyjnej: Localization World, TM-Europe.

MAGIT finalistą konkursu Huzar Europy

1 kwietnia 2004. MAGIT finalistą konkursu Huzar Europy. Konkurs ten został zorganizowany przez redakcje "Pulsu Biznesu" i radiowej Trójki. Celem konkursu było wyłonienie przedsiębiorców, którzy są ambasadorami i godnymi reprezentantami Polski w Unii Europejskiej i odnieśli na tym rynku sukcesy.

MAGIT laureatem prestiżowego Medalu Europejskiego

Medal Europejski Rewers

23 marca 2001. MAGIT laureatem prestiżowego Medalu Europejskiego za swoje usługi lokalizacji oprogramowania. Medal Europejski jest przyznawany przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej oraz Business Centre Club, największą w Polsce organizację pracodawców. Jest wyróżnieniem dla polskich przedsiębiorstw, których wyroby lub usługi spełniają standardy jakości Unii Europejskiej. Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, którego celem jest promowanie polskich produktów i usług o wysokiej jakości, a także popularyzowanie przepisów i standardów Unii Europejskiej oraz zachęcanie polskich firm do konkurowania z unijnymi przedsiębiorstwami.

W ramach oferowanej od roku 1995 usługi, dział lokalizacji MAGITu współpracuje bezpośrednio ze znanymi na świecie producentami oprogramowania oraz z międzynarodowymi koncernami zajmującymi się pracami lokalizacyjnymi i tłumaczeniami dla branży IT. Do tej pory MAGIT współtworzył polskie wersje produktów takich firm jak Microsoft, Corel, 3Com, Lotus, Dell, Oracle, HP, Lexmark czy SPSS.

"Lokalizacja oprogramowania i produktów z branży IT to zaawansowane technicznie usługi, wymagające ścisłego współdziałania całego zespołu ludzi - kierowników projektu, tłumaczy, korektorów, językoznawców, programistów, testerów - oraz spełnienia rygorystycznych wymagań jakościowych klientów w zadanym czasie. Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce oferujących takie usługi na profesjonalnym poziomie i dlatego cieszy nas uznanie, jakim jest przyznanie nam Medalu Europejskiego" - powiedział dyrektor Działu Lokalizacji, Grzegorz Wójcik

Leading the way in modern media

Contact us

Quick contact