Realizacje

Przykłady ważniejszych realizacji obejmujące sieci Digital Signage zastosowane w różnych branżach.

 
 

CYFROWE MENUBOARDY

Coraz częściej w lokalach wprowadzane są cyfrowe menuboardy. Nie potrzeba już drukować nowej grafiki, dostarczać jej do lokalu oraz organizować wymiany plakatu. Wystarczy zmienić wyświetlaną treść na monitorze wskazując lokal i monitor , na którym nowa grafika ma się pojawić. Całym systemem można zarządzać zdalnie np. z centrali lub zlecić administrację nam. Poniżej prezentujemy nasze ciekawsze realizacje dla sieci restauracji.

 

 

 
 


SIECI SKLEPÓW

W naszej ofercie multimedialnych rozwiązań systemowych posiadamy pełny i funkcjonalny system Digital Signage dla sieci sklepów. Jest to rozwiązanie stanowiące nowoczesne i dynamiczne narzędzie komunikacji z klientem sieci sklepów, angażujące go w propozycje sprzedażowe i marketingowe, programy lojalnościowe, przywiązując klienta do tej konkretnej sieci. 

SIECI SKLEPÓW

 

 
 


Banki 

System Digital Signage dla banków to multimedialne narzędzie komunikacji z klientem, będące głównym trzonem omnichannelowej strategii nowoczesnych banków. Mając na uwadze nasze doświadczenia i świadomość coraz to nowych potrzeb banków i ich strategii, nasze rozwiązanie Digital Signage zawiera niezbędne i najważniejsze elementy prawidłowego wdrożenia i funkcjonowania sieci DS.  

Banki

 

 
 


Muzea

Multimedialne Przestrzenie Nowoczesnych Muzeów

Jedną z propozycji multimedialnych Magit jest realizacja nowoczesnych przestrzeni muzealnej począwszy od koncepcji do końcowej realizacji.

Bazując na naszych bogatych doświadczeniach w tym zakresie proponujemy całościową realizację ekspozycji muzealnych w zakresie zarówno tradycyjnych systemów wystawienniczych wraz z oświetleniem, ale przede wszystkim w zakresie systemów multimedialnych

Magit – wdrożenia muzealne

  • Muzeum Śląskie w Katowicach

  • Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu

  • Beskie Centrum Dziedzictwa w tym Ruchoma Chata Galicyjska

  • Muzeum Multimedialny Las w Bukowcu

  • Izba Pamięci Generała Kuklińskiego w Warszawie

  • Muzeum Powstań Śląskich w Świebodzicach

  • Muzeum Zup Krakowskich w Wieliczce – aplikacji

  • Muzeum Sztuki Współczesnej we Wrocławiu

 

SIECI SKLEPÓW

 

 
 

Korporacje

Utrzymywanie zmotywowanej i poinformowanej kadry pracowniczej jest jednym z największych wyzwań HR.Digital Signage umożliwia dynamiczną komunikację w celu zjednoczenia organizacji.

 

 

Lider nowoczesnych mediów

Skontaktuj się z nami

Szybki kontakt