Magit – Lider nowoczesnych mediów

Urządzenia wyświetlające treści sieci DSnet

Nawet najlepiej przygotowany, ergonomicznie doskonały content wyświetlany na słabej jakości ekranie lub innym nośniku może okazać się nieskuteczny i odbiorca treści nie zwróci na niego uwagi. Dlatego właśnie, staramy się by każdy przygotowany przez nas projekt cechował się nie tylko przejrzystą formą contentu, ale i wysokiej jakości nośnikiem.

Urządzenia wyświetlające treści sieci DSnet mają za zadanie pracować 24h na dobę, bez przerwy przez cały rok. Takie wymagania stawia nam cyfrowy narrowcasting, a dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym, połączonym z inwencją designerów, jesteśmy w stanie tworzyć innowacyjne nośniki wytrzymujące takie warunki przez długie lata.

Doświadczenie w branży IT oraz reklamy wizualnej daje nam przewagę w zakresie zastosowania nośników oryginalnych i dedykowanych. Łączymy monitory z formami przestrzennymi, zgodnymi z CI klienta. Dodajemy monitor do tradycyjnego POS-a. Tworzymy konstrukcję dwóch i więcej monitorów wielkoformatowych i interaktywnych, uzupełniających się funkcjonalnie i ergonomicznie.

Wszystkie prezentowane nośniki mogą pracować w centralnie zarządzanej sieci lub jako samodzielne urządzenia.

Nośniki i design - Monitor Public Display

Monitor Public Display

Monitory są podstawowymi nośnikami Digital Signage. Niezależnie od wielkości sieci muszą pracować w sposób stabilny i przewidywalny. Takie wymagania spełniają monitory typu Public Display, które oprócz możliwości ciągłej pracy cechuje dodatkowo:

  • wysoka jasność
  • duży kontrast
  • możliwość pracy w różnych orientacjach.

Kilka technicznych szczegółów wpływa znacząco na efektywność emitowanego contentu i dlatego właśnie nasza oferta opiera się na monitorach dedykowanych sieciom DS.

Nośniki i design - Monitor interaktywny

Monitor interaktywny

Wykorzystanie interakcji z odbiorcą w sieciach DSnet umożliwia dotarcie do nieosiągalnych dotychczas obszarów przestrzeni publicznej zarówno w kontekście komunikacji społecznej jak i reklamy wizualnej. Systemy interaktywne znajdują swoje zastosowanie nie tylko w miejscach sprzedaży czy prezentacji produktów, ale również jako multimedialne przewodniki po obiektach. Interaktywność daje możliwość dogłębnego zainteresowania produktem i szeroką gamę możliwości dla opracowania aplikacji promocyjnych i informacyjnych.

Nośniki i design - InfoKIOSK

InfoKIOSK

Tradycyjna, ale wciąż bardzo nowoczesna forma interaktywnej komunikacji. Jego podstawowe elementy to monitor dotykowy w dowolnym formacie i orientacji oraz obudowaw wersji standardowej lub dedykowanej. W naszej ofercie znajduje się wiele modeli infokiosków dostosowanych do pracy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Dzięki instalacji urządzeń peryferyjnych takich jak: klawiatura, drukarka, czytnik kodów kreskowych czy adapter Wi-Fi funkcjonalność infokiosków staje się praktycznie niczym nieograniczona. Więcej o infokioskach na stronie Infokiosk.

Nośniki i design - DigiPOS

DigiPOS

Tradycyjna koncepcja POS-a wzbogacona o multimedialny przekaz wspomagający sprzedaż bezpośrednio w miejscu podejmowania decyzji o zakupie produktu. digiPOSy pomagają również w promocji firmy lub produktu podczas trwania targów, wystaw lub innych spotkań branżowych. W obydwu przypadkach mamy do czynienia z połączeniem standardowych tj. analogowych działań reklamowych wspomaganych przez multimedialny przekaz w postaci filmów, obrazów i dźwięków emitowanych przez monitory typu Public Display.

Nośniki i design - DigiSTAND

DigiSTAND

Multimedialny stojak prezentacyjny, pracujący w sieci DSnet Magit, który umożliwia emitowanie informacji i treści reklamowych w miejscach gdzie potrzebna jest dyskrecja i elegancki wygląd. Możliwość zintegrowania z nakładką dotykową poszerza zakres jego możliwości o funkcję prezentacyjną. Stojak znajduje swoje zastosowanie zarówno w celach marketingowych, takich jak promowanie produktów, jak również, może spełniać funkcje prezentacyjną w takich miejscach jak: muzea, galerie, wystawy, uczelnie itp.

Nośniki i design - Ekran LED

Ekran LED

Ekrany  LED są popularnym nośnikiem sieci Digital Signage zarówno w zastsowaniach typu indoor jak i outdoor.

Lider nowoczesnych mediów

Skontaktuj się z nami

Szybki kontakt