Magit – Lider nowoczesnych mediów

Urządzenia wyświetlające treści sieci DSnet

Nawet najlepiej przygotowany, ergonomicznie doskonały content wyświetlany na słabej jakości ekranie lub innym nośniku może okazać się nieskuteczny. Tym samym odbiorca nie zwróci uwagi na wyświetlane treści. Dlatego właśnie, staramy się, by każdy przygotowany przez nas projekt cechował się nie tylko przejrzystą formą contentu, ale i nowoczesnym nośnikiem. Urządzenia wyświetlające treści sieci DSnet mają za zadanie pracować 24h na dobę, bez przerwy przez cały rok. Takie wymagania stawia nam cyfrowy narrowcasting, a dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym, połączonym z inwencją designerów, jesteśmy w stanie tworzyć innowacyjne nośniki wytrzymujące takie warunki przez długie lata. Doświadczenie w branży IT oraz reklamy wizualnej daje nam przewagę w zakresie zastosowania nośników oryginalnych i dedykowanych. Łączymy monitory z formami przestrzennymi, zgodnymi z CI klienta. Dodajemy monitor do tradycyjnego POS-a. Tworzymy konstrukcję dwóch i więcej monitorów wielkoformatowych i interaktywnych, uzupełniających się funkcjonalnie oraz ergonomicznie. Wszystkie prezentowane nośniki mogą pracować w centralnie zarządzanej sieci lub jako samodzielne urządzenia.
Nośniki i design - Monitor Public Display

Monitor Public Display

Monitory są podstawowymi nośnikami Digital Signage. Niezależnie od wielkości sieci muszą pracować w sposób stabilny i przewidywalny. Takie wymagania spełniają monitory Public Display, które oprócz możliwości ciągłej pracy cechuje dodatkowo:

  • wysoka jasność
  • duży kontrast
  • możliwość pracy w różnych orientacjach.

Kilka technicznych szczegółów wpływa znacząco na efektywność emitowanego contentu, dlatego właśnie nasza oferta opiera się na monitorach dedykowanych sieciom DS. Poza tym wykorzystanie diod LED sprawia, że żywotność monitorów jest jeszcze dłuższa, a ich energooszczędny charakter pozwala skutecznie zredukować koszty eksploatacji.

Nośniki i design - Monitor interaktywny

Monitor interaktywny

Wykorzystanie interakcji z odbiorcą w sieciach DSnet umożliwia dotarcie do nieosiągalnych dotychczas obszarów przestrzeni publicznej zarówno w kontekście komunikacji społecznej, jak i reklamy wizualnej. Systemy interaktywne znajdują swoje zastosowanie nie tylko w miejscach sprzedaży czy prezentacji produktów, ale również jako multimedialne przewodniki po obiektach. Interaktywność daje możliwość dogłębnego zainteresowania produktem, a także szeroką gamę możliwości dla opracowania aplikacji promocyjnych czy informacyjnych. Dlatego monitor interaktywny jest chętnie wybierany w muzeach, obiektach rekreacyjnych, galeriach handlowych, galeriach sztuki, na lotniskach i w pobliżu atrakcji turystycznych. Ich zastosowanie jest jeszcze bogatsze, bo monitory interaktywne tak łatwo dopasowują się do potrzeb klientów.

Nośniki i design - InfoKIOSK

InfoKIOSK

Tradycyjna, ale wciąż bardzo nowoczesna forma interaktywnej komunikacji. Jego podstawowe elementy to monitor dotykowy w dowolnym formacie i orientacji oraz obudowa w wersji standardowej lub dedykowanej. W naszej ofercie znajduje się wiele modeli infokiosków dostosowanych do pracy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Dzięki instalacji urządzeń peryferyjnych takich jak: klawiatura, drukarka, czytnik kodów kreskowych czy adapter Wi-Fi funkcjonalność infokiosków staje się praktycznie niczym nieograniczona. Więcej o infokioskach na stronie Infokiosk.

Nośniki i design - DigiPOS

DigiPOS

Tradycyjna koncepcja POS-a wzbogacona o multimedialny przekaz wspomagający sprzedaż bezpośrednio w miejscu podejmowania decyzji o zakupie produktu. DigiPOS pomaga również w promocji firmy lub produktu podczas trwania targów, wystaw bądź innych spotkań branżowych. W obydwu przypadkach mamy do czynienia z połączeniem standardowych tj. analogowych działań reklamowych wspomaganych przez multimedialny przekaz w postaci filmów, obrazów i dźwięków emitowanych przez monitory typu Public Display. DigiPOS zachwyca przy tym dopasowaniem do identyfikacji wizualnej klienta, wyróżnia się oryginalnym kształtem oraz ciekawą stylistyką, która jest niezwykle atrakcyjna dla odbiorców.

Nośniki i design - DigiSTAND

DigiSTAND

Multimedialny stojak prezentacyjny, pracujący w sieci DSnet MAGIT, który umożliwia emitowanie informacji i treści reklamowych w miejscach, gdzie potrzebna jest dyskrecja praz elegancki wygląd. Możliwość zintegrowania z nakładką dotykową poszerza zakres jego możliwości o funkcję prezentacyjną. Stojak znajduje swoje zastosowanie zarówno w celach marketingowych, takich jak promowanie produktów, jak również, może pełnić funkcje reprezentacyjne. Wtedy warto umieścić digiSTAND w muzeum, galerii sztuki lub handlowej, na wystawach czy uczelniach. Nowoczesna technologia w połączeniu z dopasowanym wyglądem pozwolą skorzystać z możliwości tego rozwiązania, a przy okazji wnętrze zyska ciekawą ozdobę.

Nośniki i design - Ekran LED

Ekran LED

Ekrany LED są popularnym nośnikiem sieci Digital Signage zarówno w zastosowaniach typu indoor, jak i outdoor. To jedna z najnowocześniejszych form reklamy, ponieważ jest oparta na innowacyjnych systemach LED. Oprócz tego ekran LED umożliwia bezproblemową zmianę treści, jej chwilową modyfikację czy wgranie zupełnie nowego obrazu. Poza tym nasi klienci mają do dyspozycji wiele dopasowanych modeli. Ekrany LED outdoor są odporne na niskie temperatury, mają wyjątkowo trwałą obudowę, a przede wszystkim poradzą sobie nawet z trudnymi warunkami atmosferycznymi. Jednocześnie wykorzystany kontrast kolorystyczny w jednowierszowych modelach zapewnia dobrą widoczność treści nawet przy słonecznej pogodzie. Oferujemy też produkty o rozdzielczości dostosowanej do wielkości urządzenia, aby spoglądanie z bliska bądź z daleka zapewniało odpowiedni komfort. Kolejnym rodzajem są ekrany LED indoor – wprost idealne do galerii handlowych, pasażów czy innych budynków. Tego typu modele staną się ozdobą wnętrza, świetnie zaprezentują obrazy promujące produkt, markę lub zbliżające się wydarzenie. Modele są dopasowane do temperatury panującej wewnątrz budynku i skutecznie kradną uwagę odbiorców, dzięki czemu stanowią doskonały obiekt reklamowy.

Lider nowoczesnych mediów

Skontaktuj się z nami

Szybki kontakt