Magit – Lider nowoczesnych mediów

Digital Signage

Chcesz, żeby klienci zainwestowali w Twoją ofertę?

Od 31 lat MAGIT tworzy i wdraża rozbudowane systemy identyfikacji i komunikacji wizualnej.

W tym celu łączymy różne technologie i środki.
Klasyczny Digital Signage wzbogacamy o rozwiązania interaktywne, dedykowane aplikacje stacjonarne i mobilne, a całość ubieramy w dobry design.

Naszym nadrzędnym celem jest tworzenie systemów dostosowanych każdorazowo do indywidualnych potrzeb i specyfiki klienta.

Na czas realizacji i utrzymania projektu udostępniamy:

 • doświadczony zespół projektowy (grupę projektową)
 • specjalistów IT (różnych branż)
 • projektantów
 • wybór najnowszych technologii w dobrej jakości
 • kompletną i wydajną infrastrukturę
 • sprawne wdrożenie i uruchomienie systemu
 • helpdesk
 • serwis

Ponadto w ofercie i portfolio posiadamy kompleksowe wdrożenia rozwiązania łączące systemy multimedialno-cyfrowe z tradycyjnym oznakowaniem obiektów.

Czym jest Digital Signage?

Choć sformułowanie Digital Signage brzmi dość skomplikowanie, to jest to po prostu niezwykle nowoczesne i łatwe medium, wykorzystywane do przekazywania informacji oraz naprawdę efektowny sposób na wzbogacenie wystroju wnętrza. Poza tym ten system elektronicznej dystrybucji reklamy swoje działanie opiera na cyfrowych nośnikach obrazy. W tym celu stosowane są sprawdzone technologie typu monitory LCD, ekrany LED, monitory interaktywne, projektory, projekcje holograficzne itp. Dzięki temu każdy klient może samodzielnie dostosować wybrany produkt do swoich potrzeb. Sporym ułatwieniem oraz niezbędnym elementem Digital Signage jest możliwość w pełni automatycznego zarządzania treścią. Ogromną zaletą jest także dopasowywanie materiałów do grupy docelowej. Dodatkowo szerokie zastosowanie sprawia, że system można wykorzystywać w przeróżnych miejscach, a tym samym stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych bilbordów, banerów czy plakatów.

Jak tworzymy system Digital Signage w Magit?

Oferowane przez nas systemy multimedialno-cyfrowe opierają się na opracowanym przez nas systemie, który zapewnia maksymalny komfort naszym klientom, a przede wszystkim pozwala na efektywną realizację zamówienia. Dlatego współpracę rozpoczynamy od szczegółowej analizy i badania rynku. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najnowocześniejsze rozwiązania, zgodne z aktualnymi trendami i oczekiwaniami klientów. Ważnym etapem współpracy jest określenie celów komunikacyjnych. Wtedy wybieramy sprzęty, które najlepiej sprawdzą się podczas realizacji zlecenia dla konkretnego klienta. Następnie zajmujemy się projektem i pracami koncepcyjnymi. W ten sposób możemy w pełni kompleksowo wdrożyć system elektronicznej dystrybucji informacji. Oferujemy także pełne wsparcie posprzedażowe – wiąże się to ze szkoleniem pracowników w zakresie obsługi naszych produktów. Zapewniamy też wsparcie techniczne.

Produkty i technologia

W ramach naszych rozwiązań łączymy różne technologie i środki. Klasyczny Digital Signage wzbogacamy o rozwiązania interaktywne, dedykowane aplikacje stacjonarne i mobilne, a całość ubieramy w dobry design.

Usługi

Dzięki doświadczeniu firmy Magit i wsparciu partnerów technologicznych proponujemy dobrze zaprojektowany system Digital Signage. Rozwiązania pod klucz dla różnych sektorów rynku.

Zastosowania

Digital Signage to system elektronicznej dystrybucji informacji i reklamy. Sieć nośników zarządzanych centralnie z multimedialnym kontentem. Całościowa realizacja procesu w MAGIT dla różnych sektorów rynku: bankowość, sieci sklepów, galerie handlowe, muzea itp.

 • Consulting i analiza potrzeb
 • Organizacja infrastruktury sieciowej
 • Wdrożenie i konfiguracja sieci
 • Design i produkcja nośników: infoKiosków, ścian monitorów itp.
 • Stanowiska Multimedialne dla dzieci
 • Kreacja Kontentu Multimedialnego wraz z dostawą danych zewnętrznych
 • takich jak: pogoda, kursy walut, informacje bieżące itp.
 • System Audio wraz z Muzyką i Komunikatami Lektorskimi
 • Zarządzanie siecią i kontentem
 • Raportowanie
 • Monitoring i serwis SLA
 • Dedykowane aplikacje
 • Aplikacje mobilne

Realizacje

Przykłady ważniejszych realizacji obejmujące sieci Digital Signage zastosowane w różnych branżach.

Gdzie wykorzystywany jest Digital Signage?

Ogromną zaletą Digital Signage jest szerokie zastosowanie. Dlatego z tego rozwiązania można korzystać np. podczas prowadzenia kampanii promocyjnych. Wtedy dodatkowe wsparcie przy pomocy multimedialnych reklam skutecznie skupia uwagę odbiorców. W tym celu wystarczy wybrać dopasowane system elektronicznej dystrybucji reklamy – infokioski, ekrany LED itp. Bardzo często Digital Signage służy też do przekazywania informacji, dlatego dopasowane produkty są umieszczane przy atrakcjach turystycznych, na miejscach spotkań lub przed siedzibą firmy. Dostępne są także opcje idealne do wnętrz, a wtedy system elektronicznej dystrybucji informacji ułatwia poruszanie się po galerii handlowej lub biurowcu, służy jako system rozkładów jazdy bądź lotów, a do tego odpowiada za kolejkowanie w urzędach czy ośrodkach zdrowia. Tego typu produkt doskonale sprawdza się też jako instalacje dekoracyjne i artystyczne. Wówczas warto zamontować system w muzeach, galeriach handlowych itp.

Rozwiązanie Digital Signage od Magit

Stawiamy na systemy multimedialno-cyfrowe wyróżniające się nowoczesnym wykonaniem, dzięki czemu wyświetlane obrazy są jeszcze bardziej zachęcające i przykuwające spojrzenia. Dlatego stawiamy na połączenie przejrzystej formy treści oraz solidnego nośnika. Najlepszym przykładem tego są ekrany bądź inne produkty odznaczające się dopasowaną rozdzielczością, żywotnością oraz maksymalną odpornością.

Zalety Digital Signage

Sprawne komunikacja

Odbiorca jeszcze więcej czasu poświęci treścią pokazywanym przy pomocy nowoczesnych nośników – szczególnie gdy porównasz to do tradycyjnych opcji. Komunikacja stanie się znacznie sprawniejsza, dzięki szybkiemu wyświetleniu nowej reklamy i natychmiastowej reakcji na zewnętrzne czynniki.

Elastyczne działanie

Oferowane przez nas urządzenia sprawiają, że Digital Signage z łatwością dopasowują się do potrzeb naszych klientów. Tym samym możliwe jest wyświetlenie odpowiedniej treści – bez względu na porę dnia czy nocy. Poza tym sprawdzą się do pokazywania wielu różnych komunikatów. Bez problemu można też zintegrować poszczególne rozwiązania z nowoczesnymi technologiami typu czujniki ruchu, jasności i temperatury, a nawet z mediami społecznościowymi.

Obniżenie kosztów

Najnowsze technologie wykorzystane do stworzenia systemu Digital Signage skutecznie pozwalają ograniczyć koszty eksploatacji. W ten sposób nasi klienci każdego miesiąca mogą ograniczyć wydatki związane z energią elektryczną, ewentualną naprawą usterek czy dystrybucją treści. To znacznie szybsze i tańsze od tradycyjnych materiałów promocyjnych typu ulotki, plakaty bądź bilbordy.

Intuicyjna i szybka obsługa

Niesamowita prosta, szybka i bardzo intuicyjna obsługa to kolejna zaleta, doceniana przez naszych klientów. Dlatego tak wiele osób decyduje się na nowoczesne systemy multimedialno-cyfrowe. Teraz możliwe jest zarządzanie treściami z dowolnego miejsca – domu czy biura. Wystarczy do tego komputer z przyłączem do Internetu.

Lider nowoczesnych mediów

Skontaktuj się z nami

Szybki kontakt