Produkty MAGIT

Firma MAGIT się profesjonalnymi usługami w zakresie identyfikacji wizualnej, oznakowania, umeblowania, multimediów oraz nowoczesnych systemów oświetleniowych. Oferujemy kompletne rozwiązania do oznakowania firm, szpitali, uczelni. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji chętnie doradzą i dopasują naszą ofertę do Państwa potrzeb.

produkty_dla_reklamy.jpg

Pomieszczenia biurowe, szpitalne, szkolne itp. wymagają odpowiedniego oznakowania. Takimi elementami są tabliczki przydrzwiowe. Można je zamontować bezpośrednio na drzwiach lub na ścianie obok drzwi oznaczanego pomieszczenia. Wpływają one również na wizerunek danej firmy, kreując pozytywne skojarzenia z nią.

W zależności od indywidualnych potrzeb, proponujemy tabliczki różnych systemów np.: Seberg, Rhythm, Vision, Giotto, dostępne są one w różnorodnych rozmiarach, przez co dokładnie uda się dopasować zarówno konkretny wymiar jak i format papieru.

Tabliczki z plexi, szkła można zamocować za pomocą dystansów Citnox, których jesteśmy dystrybutorem

Dodatkowym elementem informacyjnym są gabloty Modern, Classic wykonujemy je w różnych rozmiarach w zależności od zapotrzebowania klienta. Posiadamy też specjalny półokrągły profil Rotullo, który służy do osłony nóg gablot.

systemy_alu.jpg

Wyświetlacze diodowe to nowoczesna forma reklamy oparta na innowacyjnych systemach LED. Dzięki nim można wyświetlać informacje o promocjach i nowościach itp. Wyświetlać opcjonalnie aktualny czas, temperaturę. W ofercie mamy zarówno proste wyświetlacze jednowierszowe, jaki wielkoformatowe full color.

ekrany_led.jpg

Nowoczesne i eleganckie płaskie panele świetlne. Idealne do prezentacji wydruków na backlit.Wykonane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik oświetlenia
krawędziowego LED. Wysoka równomierność oświetlenia powierzchni. Dostępne w wersji z ramką zatrzaskową typu Clip (wydruk wymienny)
lub bez ramki Clip.

panele_swietlne.jpg

Elastyczne neony Flex neon zbudowane w oparciu o technologię LED i pokryte mocnym pancerzem silikonowym, doskonale nadaje się do montażu wewnętrznego, jak i na zewnątrz budynków.

Polecamy też tuby led z tworzywa sztucznego. Rozwiązanie szczególnie polecane: stacjom benzynowym, hotelom, parkingom, supermarketom ,myjniom samochodowym ,itp.

neon_led.jpg

Moduły led stosowane są głównie w reklamach, oraz jako elementy składowe opraw oświetleniowych i lamp led. Stosuje się je do podświetleń gablot sklepowych, kasetonów, pylonów, tablic i szyldów reklamowych, pulpitów roboczych oraz wielu innych. W ofercie znajdą Państwo szeroką gamę modułów led o różnych zastosowaniach, kształtach, mocach i barwach. Oferowane przez nas produkty charakteryzują wysoką jakością wykonania oraz bardzo dobrymi parametrami świetlnymi.  

systemy_led.jpg

W kategorii "Oprawy SOLARNE Led" zebraliśmy oprawy oświetleniowe LED służące do podświetlenia terenów zewnętrznych z wykorzystaniem energii słońca, paneli fotowoltaicznych, akumulatorów gromadzących energię. Niewątpliwą zaletą naszych opraw jest to, że nie potrzeba doprowadzać zasilania z zewnątrz (brak kabli i przewodów zasilających). Jedyne co trzeba zrobić, to zamontować lampę i cieszyć się pięknym światłem po zmroku.

oprawy solarne

W kategorii "Panele LED" zebraliśmy oprawy oświetleniowe LED do wbudowania w sufity podwieszane o panelu kwadratowym (595x595 mm) lub prostokątnym (1195x295 mm). Większość prezentowanych opraw, mimo że przystosowana jest głównie do montażu w suficie podwieszanym - doskonale nadaje się do bezpośredniego montażu na stropie z wykorzystaniem specjalnej ramy montażowej lub do montażu zwieszakowego na stalowych linkach i hakach. Sztandarowym produktem w tej kategorii jest oprawa RHEA LED 38W (w wersji 595x595 mm) oraz RHEA LED LONG 38W (1195x295 mm).

panel led

Uliczne LED

 Oprawy zewnętrzne LED przeznaczone do oświetlania ulic, dróg dojazdowych, parkingów, placów, peronów kolejowych, przejść dla pieszych, deptaków, dróg rowerowych, terenów wokół budynków. Sztandarowym produktem w tej kategorii jest oprawa URAN LED o mocach 40W, 50W, 60W, 80W, 100W oraz 120W. Doskonałe parametry techniczne oferowanych opraw oraz niskie zużycie energii pozwalają uzyskać oszczędności na energii elektrycznej oraz kosztach eksploatacyjnych, a także poprawić jakość oświetlenia zewnętrznego.

Przechwytywanie

Litery przestrzenne

Litery oraz formy przestrzenne w jakie wyposażamy placówki naszych kontrahentów posiadają różnorakie wymiary, kolory oraz wygląd. Przy ich budowie stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dotyczące konstrukcji oraz nowoczesnego podświetlenia w technologii LED. Zespół naszych ekspertów zawsze jest gotów pomóc w wyborze odpowiednich najlepszego rozwiązania tak aby nasz litery przestrzenne przyciągały wzrok i przykuwały uwagę potencjalnych klientów.

Produkty Magit

Lider nowoczesnych mediów

Skontaktuj się z nami

Szybki kontakt