Magit – Lider nowoczesnych mediów

Zapraszamy do złożenia oferty na usługi doradcze, tj. wykonanie usług projektowych dotyczących projektu domów pływających.Zapraszamy do złożenia oferty na usługi doradcze, tj. wykonanie usług projektowych dotyczących projektu domów pływających.Informacje o: zakresie usług, terminu wykonania usługi, kryteria oceny ofert, informację o dacie ważności ofert znajdują się w załączonej specyfikacji (link do specyfikacji -> plik „Magit - SPECYFIKACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.pdf”)

Oferty należy składać w wersji elektronicznej lub papierowej: Oferty należy składać w wersji elektronicznej lub papierowej: 

a) Oferty w formie elektronicznej proszę przesłać na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

b) Oferty w postaci papierowej (formie pisemnej) należy składać w siedzibie Zamawiającego: ul. Sołtysowicka 27, 51-168 Wrocław,

c) W przypadku składania ofert drogą pocztową (pocztą tradycyjną) lub pocztą kurierską za termin jej złożenia przyjmuje się dzień i godzinę wpływu oferty do Zamawiającego.


Oferty prosimy składać w terminie 8 dni licząc od następnego dnia roboczego od daty otrzymania niniejszego zapytania o cenę tj. do dnia 23-08-2022 r.
Zapytanie ofertowe składane jest w trybie rozeznania rynku.

Lider nowoczesnych mediów

Skontaktuj się z nami

Szybki kontakt