Magit – Lider nowoczesnych mediów

Jesteśmy firmą, która od 30 lat działa na rynku reklamy wizualnej. Lata doświadczenia pozwoliły nam poznać potrzeby klientów i stworzyć taki produkt, który spełnia ich oczekiwania. Posiadamy standardowe rozwiązania dostępne w naszym sklepie internetowym ale także ofertę dopasowaną do klienta wg jego preferencji. Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty były najlepszej jakości i długo służyły naszym klientom.


Miejsca zastosowania gablot

Jednym z produktów w naszej ofercie są gabloty, które maja wiele zastosowań w zależności od miejsca, w którym maja się znajdować jak i materiałów, z których są wykonane.
Nasze gabloty maja zastosowanie wśród szerokiej gamy klientów m.in:

  • na stacjach kolejowych (rozkłady jazdy, tablice informacyjne)

gabloty PKP

 Gablota z rozkładem jazdy na stacji kolejowej

 

  • w marketach (prezentacje bieżących gazetek)

gabloty z gazetka

 Gablota z gazetką promocyjną

 

  • w sądach (informacje o postępowaniach)

gabloty 2

 

  • w urzędach miejskich i wojewódzkich

gabloty 4

 Gablota informacyjna magnetyczna
w Urzędzie Miejskim Wrocławia

 

  • w przychodniach
  • na uczelniach wyższych i w szkołach (plany zajęć)
  • w szpitalach (przenośne tablice ogłoszeniowe)
  • na osiedlach (klatki schodowe)
  • na przystankach tramwajowych i autobusowych

Gabloty wewnętrzne i zewnętrzne

W naszej ofercie znajdują się zarówno gabloty wewnętrzne jak i zewnętrzne. Gabloty wewnętrzne posiadają możliwość zawieszenia w dowolnym miejscu wewnątrz budynków np. na klatkach schodowych. Gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne mogą być stosowane miejscach publicznych dlatego są idealnym rozwiązaniem dla urzędów czy sądów.
Jesteśmy jedna z nielicznych firm produkujących gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne z profili aluminiowych anodowanych lub malowanych proszkowo na dowolny kolor RAL.
Aluminiowa gablota ogłoszeniowa wykonana jest z materiałów najwyższej jakości, na Państwa życzenie może zostać wykonana ze szkła hartowanego, które chroni przed aktami wandalizmu. Jest to dobre rozwiązanie dla gablot umieszczanych w miejscach publicznych, które nie są monitorowane. Drzwiczki takiej gabloty mogą być otwierane uchylnie bądź posiadać drzwi dwuskrzydłowe. Gablota może być dodatkowo uszczelniania dzięki czemu istnieje możliwość zastosowania jej w miejscu gdzie występują zmienne warunki atmosferyczne.

 

Gabloty informacyjne

Produkujemy również gabloty informacyjne w wersji magnetycznej oraz korkowej. Tablice informacyjne/ogłoszeniowe mogą być stosowane w takich miejscach, gdzie ważny jest przekaz informacji jak np. szkoły, urzędy, sądy czy klatki schodowe. Gablota może posiadać podświetlenie, dzięki któremu ogłoszenia są dobrze widoczne przez całą dobę . Nasze gabloty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz nowoczesnym designem.
Powierzchnia gabloty lub tablicy może być wykonana z płyty magnetycznej białej, z korka lub z wykładziny materiałowej. Tablica ogłoszeniowa z profilu aluminiowego w naszej ofercie standard może też mieć powierzchnie w kolorze litego drewna sosnowego oraz białej matowej płyty magnetycznej.
Wszystkie nasze gabloty produkowane są z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów. Szeroka gama kolorów i materiałów daje możliwość dopasowania wyglądu gabloty do wizerunku firmy czy instytucji.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w >> sklepie internetowym << a także do bezpośredniego kontaktu z naszym działem handlowym.

Lider nowoczesnych mediów

Skontaktuj się z nami

Szybki kontakt