Uwaga ogólna: We wszystkich przesyłanym nam dokumentach zawierających dane osobowe prosimy zamieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb związanych z procesem naboru pracowników i współpracowników", zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

Dział tłumaczeń i lokalizacji oprogramowania

Kierownik projektów/Asystent kierownika projektów
(ref. LOK-09-PM)

Oczekiwane kompetencje:

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami/kontaktach z klientami
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego
  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
  • doświadczenie w tłumaczeniu będzie istotnym atutem
  • umiejętność sprawnego korzystania z komputera i aplikacji biurowych
  • dobra orientacja w zagadnieniach technicznych (np. technika komputerowa) będzie atutem
  • samodzielność, chęć rozwoju i zdobywania wiedzy

Oferujemy:

  • ciekawa praca w młodym i zgranym zespole
  • możliwość poznania nowoczesnych narzędzi wspomagających proces zarządzania, tłumaczenia i kontroli jakości tłumaczeń
  • uczestnictwo w projektach dla znanych firm światowych
Ankieta do pobrania (plik w formacie DOC)

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety i przesłanie jej wraz z CV i listem motywacyjnym na adres praca@magit.pl. W temacie wiadomości należy umieścić numer referencyjny oferty: LOK-09-PM. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Tłumacz/Korektor
(ref. LOK-08-TK)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego, umiejętność tworzenia przejrzystych tekstów
  • wcześniejsze doświadczenie w tłumaczeniu/korekcie
  • dobra orientacja w zagadnieniach technicznych (np. technika komputerowa) będzie istotnym atutem
  • umiejętność korzystania z programu SDL Trados lub podobnego będzie istotnym atutem

Oferujemy:

  • możliwość poznania nowoczesnych narzędzi wspomagających proces tłumaczenia i zapewniania jakości tłumaczeń

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety i przesłanie jej wraz z CV i listem motywacyjnym na adres praca@magit.pl. W temacie wiadomości należy umieścić numer referencyjny oferty: LOK-08-TK.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Redaktor/korektor językowy
(ref. LOK-10-RK)

  • wykształcenie filologiczne lub pokrewne
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego, umiejętność wykonywania redakcji tekstów w języku polskim
  • doświadczenie w pracy redaktora/korektora
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie jako tłumacz lub w pracy w biurze tłumaczeń będzie istotnym atutem
  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • orientacja w zagadnieniach technicznych (np. technika komputerowa) będzie atutem

Zakres obowiązków:

  • redakcja i weryfikacja tekstów tłumaczonych na język polski
  • prace związane z kontrolą technicznej i językowej jakości projektów
  • rozliczanie prac tłumaczeniowych
  • sporządzanie raportów i ocen językowych tłumaczeń
  • ewentualne drobne tłumaczenia
  • inne prace biurowe wynikające z charakteru działalności firmy tłumaczeniowej

Oferujemy:

  • ciekawa praca

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety i przesłanie jej wraz z CV i listem motywacyjnym na adres praca@magit.pl. W temacie wiadomości należy umieścić numer referencyjny oferty: LOK-10-RK.