Aktualności > 2003

2019
 
2018
 
2017
 
2016
 
2015
 
2014
 
2013
 
2012
 
2011
 
2010
 
2009
 
2008
 
2007
 
2006
 
2005
 
2004
 
2003
 
2002
 
2003-11-07
Prezentacja multimedialna Opoczno S. A.

Nasza firma opracowała prezentację korporacyjno-produktową dla Opoczno S. A. - największego w Polsce producenta płytek ceramicznych. Prezentacja ma na celu umocnienie wizerunku firmy Opoczno oraz podkreślenie jakości i urody oferowanych płytek.

Prezentacja zawiera:

  • katalog produktów podzielony na karty katalogowe (około 1000)
  • zaawansowane wyszukiwanie
  • biblioteki modeli CAD produktów
  • program instalujący nakładkę na program AutoCAD zawierającą bibliotekę modeli produktów
  • gadżety takie jak gry, tapety i wygaszacze ekranu
  • inne elementy medialne takie jak podkład lektorski, muzyka, animacja wstępna
  • inne elementy


2003-04-03
Prezentacje Sanitec Koło sp. z o. o.

31 marca została zakończona realizacja dwóch prezentacji multimedialnych Sanitec Koło stworzonych specjalnie z myślą o architektach. Pierwsza z nich przedstawia użytkownikom szeroką gamę produktów ze znakiem KOŁO, druga - bogatą ofertę marek Keramag, Koralle i Albatros, dystrybuowanych na terenie Polski przez Sanitec Koło.

Podstawowym celem powstania obydwu prezentacji jest ułatwienie architektom i projektantom wnętrz procesu projektowania i wyboru wyposażenia łazienki - zarówno na etapie doradzania klientowi, jak i podczas tworzenia rzeczywistego projektu za pomocą narzędzi CAD. Dzięki temu założeniu stworzono wyjątkowe na polskim rynku wyposażenia łazienek oprogramowanie, zawierające nie tylko pełną informację o produktach i standardach łazienkowych, ale także zestaw niezwykle przydatnych narzędzi. Opisy standardów łazienkowych i przykłady aranżacji różnych łazienek - począwszy od prywatnych salonów kąpielowych po łazienki publiczne - zamieszczone w prezentacji z ofertą Koło z pewnością zainspirują wiele osób do stworzenia własnych, bardzo ciekawych koncepcji, charakteryzujących się w dodatku niezwykle wysoką funkcjonalnością.

Najważniejszym wśród dostępnych narzędzi jest biblioteka CAD współpracująca z programem AutoCAD we wszystkich jego wersjach obecnych aktualnie na rynku - począwszy od LT poprzez 14, 2000 po 2002. Oprogramowanie to, w zależności od prezentacji, udostępnia biblioteki produktów Koło i Panda bądź Keramag, Koralle i Albatros. Oczywiście można korzystać z obydwu bibliotek jednocześnie. Biblioteka umożliwia projektowanie z wykorzystaniem bloków CAD produktów, pozwalając na automatyczne kosztorysowanie, a nawet aktualizację cen poprzez Internet. Wykorzystaliśmy też dodatkowe możliwości techniczne dostępne w AutoCAD 2000 i 2002, oferując ich użytkownikom takie ułatwiające pracę funkcje jak: - możliwość podglądu zdjęcia, modeli 2D i 3D oraz dokładnych charakterystyk produktu w oknie importu, - wyszukiwania produktów w bibliotece wg kodów i nazw. Biblioteka CAD dostępna na płycie CD jest w wersji instalacyjnej - można ją uruchomić z prezentacji lub bezpośrednio z płyty. Instalacja jest szybka i prosta, a pracę z biblioteką można zacząć choćby od zaraz.

Obydwie prezentacje zawierają pełną informacje o produktach podzielonych na kategorie (Ceramika i meble, Kabiny, etc.) i serie. Uatrakcyjnieniem każdej serii produktów jest ekspozycja zdjęć aranżacji zaprojektowanych z wykorzystaniem produktów serii. Każde zdjęcie można powiększyć (wystarczy kliknięcie), dowiadując się jednocześnie, jakie konkretne produkty są na nim przedstawione.

Zaskakujące są rozmiary i szczegółowość zaprezentowanej oferty. Każdy produkt przedstawiony jest na odrębnym ekranie, zawierającym zdjęcie i rysunki techniczne (z opcją powiększenia po kliknięciu), charakterystyki produktu: kod, wymiary, cenę podstawową, opis oraz zestawienie elementów i produktów komplementarnych do wybranego produktu. Opcja wydruku pozwala zachować sobie na przyszłość potrzebne informacje. Specjalne przyciski na ekranie opisu produktu pozwalają zapisać na dysku pliki CAD, 3D i CDR z modelami danego produktu. Ekran Zestawienie modeli ułatwia sprawdzenie, jakie pliki są dostępne dla interesujących nas produktów - a potem wystarczy jedno kliknięcie, aby przejść do okna umożliwiającego zapisanie plików.

Prezentacje pozwalają także na łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów według zróżnicowanych kryteriów, takich jak nazwa, kod czy wymiary. Wystarczy wpisać interesujące nas parametry produktów, a w oknie wyszukiwania pojawią się wszystkie produkty, które spełniają zadane przez nas kryteria. Kliknięcie w nazwę wybranego produktu z listy przeniesie nas do ekranu z jego szczegółowym opisem. A co jeśli okaże się, że nie jest to "ten właściwy"? Nic prostszego, wystarczy powrócić do ekranu wyszukiwania i wybrać kolejny produkt - wyniki ostatniego wyszukiwania są zapamiętywane!

Użytkownik ma również dostęp do interesującej go dokumentacji i materiałów promocyjnych. Prezentacje zawierają katalogi produktów, cenniki, instrukcje montażu i certyfikaty, jakie uzyskały produkty Sanitec Koło - w formacie Acrobat Reader (PDF). Jednak oferta Sanitec Koło stale się zmienia i dostosowuje do potrzeb klientów. Dlatego prezentacje mają charakter dynamiczny, a użytkownik może sprawdzić, czy pojawiły się nowe dokumenty lub nowsze wersje posiadanych materiałów. To jednak nie wszystko. Za pomocą prezentacji można również zaktualizować wybrane dokumenty za pośrednictwem Internetu - będą one od razu widoczne w strukturze.

Prezentacje zawierają wiele materiałów multimedialnych, są to między innymi filmy i wypowiedzi lektora prezentujące charakter firmy i jej oferty. Użytkownikowi poruszającemu się po prezentacji towarzyszy muzyka, zmieniająca się w zależności od tematyki ekranu. Kolejna atrakcja to upominki w postaci tapet i wygaszaczy ekranu.

Interfejs użytkownika zaprojektowano specjalnie tak, aby był przyjazny dla każdego. Jeśli jednak poczujemy się przez chwilę zagubieni, pomoże nam kontekstowy system pomocy, dostępny w każdej chwili dzięki ikonie "?" widocznej na każdym ekranie prezentacji.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z prezentacjami. Jest to nowy i dynamiczny sposób przedstawienia oferty firmy. Prezentacje udostępniają szeroką gamę możliwości począwszy od uzyskania kompleksowej informacji o produkcie a skończywszy na projektowaniu i kosztorysowaniu. Nie zapominajmy także o walorach artystycznych. Ciekawa i oryginalna grafika, atrakcyjne animacje i muzyka sprawiają, że prezentacje śmiało możemy uznać za dzieła sztuki użytkowej, z których korzysta się z przyjemnością.2003-03-31
Magit laureatem Medalu Europejskiego za serwisy internetowe

Nasze usługi w dziedzinie realizacji aplikacji internetowych zostały docenione przez jury konkursu "Medal Europejski" organizowanego wspólnie przez Business Centre Club i Komitet Integracji Europejskiej.
Magit Sp. z o. o.
Dział Multimedia/Internet
ul. Sołtysowicka 27
PL51168 Wrocław
tel.: + 48 (71) 347 73 30
faks: + 48 (71) 372 94 58
magit@magit.pl

© Magit 2005 // Ostatnia aktualizacja: 23.05.2006 do góry / strona główna / strona poprzednia