o_firmie kontakt newsletter jezyk sklep
magit
infokioski digital multimedia monitory_dotykowe materialy_reklamowe oznakowanie lokalizacja
Unia Europejska

unia

Nagrody

medal
medal

Certyfikat
ISO 9001:2008

medal

ISO 14001:2004

medal

Polityka środowiskowa

medal

Polityka Jakości

medal

Aktualności

2009-02-09
digiPOS nagrodzony!

digiPOS został wyróżniony w Konkursie Digital Signage- INNOWACJA ROKU na Targach PROMO EXPO, które odbywały się od 3 do 5 lutego w Warszawie. O wygranej zdecydowały multimedialność digiPOSa oraz jego nowoczesny design.

digiPOS firmy Magit to wielofunkcyjny nośnik Digital Signage.

Cel i zakres zastosowań

Nigdy jeszcze nośnik Digital Signage nie spełniał tak wielu funkcji! DigiPOS został stworzony, by w nowoczesny sposób promować i identyfikować markę, wspomagać sprzedaż, a także pełnić funkcje medium reklamowego i informacyjnego.

Innowacyjność i opis digiPOS

DigiPOS łączy w sobie cechy standardowego prezentera POS, nośnika Digital Signage i formy reklamowej Corporate Identity. Składa się ze stojaka (2m wysokości i ok. 30cm średnicy), na którego szczycie umieszczone zostały dwa monitory typu Public Display. DigiPOS, pozwala na dowolną aranżację sposobu prezentacji szerokiej gamy artykułów i folderów (do 16 kieszeni formatu A4).

Wyróżnia się nowoczesnym designem. Umieszczona na nim grafika może być wymieniana i służyć wzmocnieniu marki oraz identyfikacji wizualnej firmy.

Zastosowane w digiPOSie podświetlenie to najnowocześniejszy system LED stosowany w reklamie. Takie rozwiązanie pozwala na nieograniczony dobór koloru oświetlenia, gwarantując jednocześnie niski pobór mocy (ekologia!).

Multimedialny przekaz przyciąga uwagę klienta, natomiast posiadaczowi digiPOSa daje nieograniczone możliwości reklamowe i informacyjne: począwszy od prezentowania samego produktu w miejscu podejmowania decyzji o zakupie, poprzez spoty reklamowe i informacyjne, skończywszy na folderach i ulotkach.

Umieszczenie 32” (lub 22”) monitorów na wysokości ok. 2m sprawia, że jest on widoczny nawet z bardzo dużej odległości. Profesjonalnie przygotowany emitowany na ekranach content nie pozwala przejść obok niego obojętnie.

Przekaz multimedialny wspomagają głośniki stereo przy każdym monitorze.

DigiPOS wyposażony jest w innowacyjny mini player, umożliwiający wyświetlanie niezależnie dwóch różnych contentów z wcześniej zaplanowanych list wyświetleń.

DigiPOS może pracować jako element sieci Digital Signage lub jako samodzielny multimedialny prezenter.

Dysponuje możliwością odtwarzania większości formatów plików video i obrazów wraz z dźwiękiem.

digiPOS a inne produkty na rynku

DigiPOS stanowi nowość na rynku zarówno polskim jak i europejskim.Magit Sp. z o.o., Wrocław, tel. (071) 347 73 30/31, faks (071) 372 94 58, e-mail: magit@magit.pl