o_firmie kontakt newsletter jezyk sklep
magit
infokioski digital multimedia monitory_dotykowe materialy_reklamowe oznakowanie lokalizacja
Unia Europejska

unia

Nagrody

medal
medal

Certyfikat
ISO 9001:2008

medal

ISO 14001:2004

medal

Polityka środowiskowa

medal

Polityka Jakości

medal

Aktualności

2006-08-03
Opinia o innowacyjności technologii.

W opinii o innowacyjności technologii, wystawionej przez Ośrodek Przetwarzania Informacji, zaświadczono, że zarówno System podświetleń diodowych - "Ledar Flat", Infokioski jak i Interaktywne aplikacje 3D posiadają wszelkie znamiona wdrożenia technologii innowacyjnej.

System Podświetleń Diodowych "Ledar Flat":
Firma MAGIT opracowała i unowocześniła diodowy system podświetleń "Ledar Flat" oparty o półprzewodnikowe diody świecące LED (Light Emitting Diode) - najnowsze technologicznie diody o podwyższonej jakości świecenia (HBLED).
Produkcja odbywa się bez udziału ołowiu. Moduły świecące sa zminiaturyzowane i pozwalają oświecać nawet najmniejsze elementy graficzne.

Infokioski:
Firma MAGIT jest twórcą szerokiej gamy Infokiosków (połączenie komputera i monitora dotykowego zarządzanych przez specjalistyczne oprogramowanie, zintegrowanych w obudowie odpornej na zniszczenia).
Dzięki zastosowaniu specjalnego sposobu sterowania komputerem możliwa jest prawidłowa praca Infokiosku w trudnych warunkach klimatycznych.

Interaktywne aplikacje 3D:
Firma MAGIT opracowała nowoczesne technologie 3D do kreowania rzeczywistości wirtualnej.
Połączenie technologii 3D oraz interakcji umożliwia wierne odtworzenie rzeczywistości, jednocześnie dające użytkownikowi możliwość aktywnego w niej uczestniczenia.

Magit Sp. z o.o., Wrocław, tel. (071) 347 73 30/31, faks (071) 372 94 58, e-mail: magit@magit.pl