o_firmie kontakt newsletter jezyk sklep
magit
infokioski digital multimedia monitory_dotykowe materialy_reklamowe oznakowanie lokalizacja
Unia Europejska

unia

Nagrody

medal
medal

Certyfikat
ISO 9001:2008

medal

ISO 14001:2004

medal

Polityka środowiskowa

medal

Polityka Jakości

medal

Aktualności

2009-04-21
Wersja digi oraz tradycyjna: dwie odsłony produktów Magit na Targach Euroreklama 2009.

Magit na Targach Euroreklama w Poznaniu zaprezentuje swoje najnowsze produkty z serii digiLINE. Nie zabraknie jednak produktów tradycyjnych. I tak obok wersji standardowej gabloty będziemy mogli zapoznać się z możliwościami i zaletami gabloty multimedialnej (digiCASE). Jako alternatywę stojaków reklamowych, potykaczy, a także tablic i tabliczek, Magit zaproponował digiSTAND i digiHAND, formy, które z powodzeniem mogą służyć informowaniu, jak i promocji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowoczesności, Magit poszerzył również ofertę POSów. Multimedialny digiPOS, z możliwością wyświetlania prezentacji oraz pracy w sieci (jako nośnik Digital Signage), został doceniony i uznany Innowacją Roku już na targach Promo Expo 2009 w Warszawie.
Na stoisku Magit będzie można również zapoznać się z ofertą ekranów LED, infokiosków oraz monitorów dotykowych.
digiSTAND, digiHAND, infokiosk, digiPOS oraz ekrany LED mogą pracować jako samodzielne nośniki, a także elementy sieci Digital Signage.
Z tradycyjnych produktów Magit na Targach promuje system Alurapid (wykorzystywane przy tworzeniu liter przestrzennych) oraz technologię F-kamet.
Wszystkie produkty zostały ujęte w najnowszym katalogu Magit, po który należy zgłosić się na stoisko numer 57 w pawilonie 3. Zapraszamy w dniach 21-24.04. Będzie nam miło gościć Państwa na naszym stoisku!

Magit Sp. z o.o., Wrocław, tel. (071) 347 73 30/31, faks (071) 372 94 58, e-mail: magit@magit.pl