o_firmie kontakt newsletter jezyk sklep
magit
infokioski digital multimedia monitory_dotykowe materialy_reklamowe oznakowanie lokalizacja
Unia Europejska

unia

Nagrody

medal
medal

Certyfikat
ISO 9001:2008

medal

ISO 14001:2004

medal

Polityka środowiskowa

medal

Polityka Jakości

medal

Aktualności

2009-02-03
Medal Europejski dla Magitu!

DigiCASE, produkt z najnowszej serii produktów digiLine Magit, został uznany za najbardziej innowacyjny produkt Magit roku 2008. W ten sposób multimedialna gablota zajęła miejsce swojej tradycyjnej poprzedniczki.

Ekran typu Public Display zamknięty w gablocie z możliwością wyświetlania zawartości karty Compact Flash. To innowacyjne rozwiązanie zaproponował Magit, dzięki czemu został uhonorowany Medalem Europejskim.

DigiCASE ma wiele możliwości. Informacje umieszczane na kartkach w tradycyjnej gablocie zostaną zastąpione na naszych oczach barwnymi, dynamicznymi obrazami. Podstawowe atrybuty digiCASE to estetyka, praktyczność i łatwość obsługi.

Aby wymiana informacji w digiCASE stała się dziecinnie prosta, Magit stworzył projekt autorskiego oprogramowania digiDesigner. Oprogramowanie digiDesigner typu Wizard prowadzi użytkownika przez poszczególne etapy tworzenia wyświetlanej zawartości. Aplikacja jest prosta i intuicyjna, a przy tym umożliwia stworzenie atrakcyjnego contentu składającego się z video, tekstu i zdjęć.

Magit dedykuje swoje rozwiązanie urzędom, szkołom, a także organizacjom użyteczności publicznej.

Magit Sp. z o.o., Wrocław, tel. (071) 347 73 30/31, faks (071) 372 94 58, e-mail: magit@magit.pl