o_firmie kontakt newsletter jezyk sklep
magit
infokioski digital multimedia monitory_dotykowe materialy_reklamowe oznakowanie lokalizacja
Unia Europejska

unia

Nagrody

medal
medal

Certyfikat
ISO 9001:2008

medal

ISO 14001:2004

medal

Polityka środowiskowa

medal

Polityka Jakości

medal

Aktualności

2013-03-07
MAGIT wspiera konkurs Linguist of the Year 2012

Celem konkursu Linguist of the Year jest promowanie działań tłumaczy i organizacji związanych z rynkiem tłumaczeń, którzy przyczyniają się do upowszechnienia wiedzy na temat kwestii językowych oraz ich praktycznego wykorzystania dla dobra społeczności. Ten międzynarodowy konkurs jest organizowany przez portal Inttranews.

Laureatką edycji 2012 została Lydia Callis. Uczestniczący w głosowaniu docenili jej pracę jako tłumacza języka migowego pomagającego burmistrzowi Nowego Jorku podczas zmagań z huraganem Sandy a także pracę edukacyjną związaną z wyjaśnianiem, jak tworzone są nowe znaki i jaki mają wpływ na płynne komunikowanie się. Lydia Callis przekazała uzyskaną nagrodę na rzecz organizacji Handicap International, która w działa w wielu krajach i specjalizuje się w pomocy niepełnosprawnym.

Firma MAGIT była jednym ze sponsorów konkursu Linguist of the Year 2012 a naszą dotację przekazaliśmy na rzecz organizacji Libraries Without Borders. Zajmuje się ona pomocą w zakładaniu bibliotek i umożliwianiu dostępu do publikacji w krajach rozwijających się.

Magit Sp. z o.o., Wrocław, tel. (071) 347 73 30/31, faks (071) 372 94 58, e-mail: magit@magit.pl