o_firmie kontakt newsletter jezyk sklep
magit
infokioski digital multimedia monitory_dotykowe materialy_reklamowe oznakowanie lokalizacja
Unia Europejska

unia

Nagrody

medal
medal

Certyfikat
ISO 9001:2008

medal

ISO 14001:2004

medal

Polityka środowiskowa

medal

Polityka Jakości

medal

Aktualności

2011-10-13
Magit na Open Days w Brukseli (10-13 październik 2011r).

„Inwestowanie w przyszłość Europy: Regiony i miasta dostarczają racjonalnego i zrównoważonego wzrostu.” Pod takim hasłem w Brukseli odbywa się coroczna europejska impreza Open Days. Magit dołączył do uczestników tego wydarzenia.

Multimedialne rozwiązania Digital Signage stanęły w poniedziałek w Miasteczku Polskim w Parku Pięćdziesięciolecia w samym sercu europejskiej stolicy.

W czasie tego wydarzenia Magit występuje jako partner technologiczny i merytoryczny Wrocławskiego Urzędu Marszałkowskiego oraz Politechniki Wrocławskiej. W trakcie warsztatów, spotkań oraz seminariów uczestnicy będą starać się odpowiedzieć na zasadnicze pytanie: jak działać na poszczególnych szczeblach zarządzania, aby wyjść z kryzysu finansowego i gospodarczego.

Imprezę uświetniają swoją obecnością m.in.: prezes Komitetu Regionów Mercedes Bresso, przewodnicząca Regionalnego Parlamentu Komisji Rozwoju Danuta Hübner, przewodniczący Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek, a także przewodniczący Komisji Europejskiej José Manuel Barroso.

W ramach stoiska Magit prezentuje swoje najnowsze osiągnięcie: DS składające się z czterech monitorów, w którym pojedynczy monitor stanowi część całości. Na tak skomponowanym dużym ekranie, ułożonym na kształt wiatraka, wyświetlany jest jeden dynamiczny i multimedialny content. Oprogramowanie do tego rozwiązania zostało przygotowane przez Studio Contentu Magit.

Magit Sp. z o.o., Wrocław, tel. (071) 347 73 30/31, faks (071) 372 94 58, e-mail: magit@magit.pl