o_firmie kontakt newsletter jezyk sklep
magit
infokioski digital multimedia monitory_dotykowe materialy_reklamowe oznakowanie lokalizacja
Unia Europejska

unia

Nagrody

medal
medal

Certyfikat
ISO 9001:2008

medal

ISO 14001:2004

medal

Polityka środowiskowa

medal

Polityka Jakości

medal

Aktualności

2010-02-16
DAWG zaprasza firmy z Dolnego Śląska na misje gospodarcze

Dolnośląską Agencję Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o. Regionalne Centrum Obsługi Inwestora i Promocji Eksportu zaprasza wszystkie Małe i Średnie Przedsiębiorstwa z obszaru województwa dolnośląskiego do udziału w indywidualnym projekcie kluczowym realizowanym pn. „Wzmocnienie internacjonalizacji dolnośląskich przedsiębiorstw poprzez aktywny udział w zagranicznych misjach gospodarczych”, współfinansowanym ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego, Priorytet 1, „Wzrost konkurencyjności i dolnośląskich przedsiębiorstw” (Przedsiębiorstwa i Innowacyjność), Działanie 1.2.C Dotacje dla MŚP w zakresie nawiązywania kontaktów gospodarczych (targi, misje).

Przedmiotem projektu jest organizacja cyklu misji gospodarczych w latach 2010 – 2012, obejmujących spotkania biznesowe, wizyty i udział w międzynarodowych wydarzeniach gospodarczych (seminariach, konferencjach branżowych, wizytach studyjnych – gospodarczych i branżowych) sprzyjających nawiązywaniu kontaktów biznesowych pomiędzy przedsiębiorcami dolnośląskimi, a zagranicznymi. W ramach projektu przewidziano realizację 16 misji gospodarczych z uwzględnieniem różnorodności i specyfiki potrzeb poszczególnych branż i MŚP.

W ramach budżetu projektu DAWG zapewni uczestnikom wydarzenia pełną obsługę związaną z wyjazdem i pobytem w kraju docelowym, organizację indywidualnych spotkań B2B na potrzeby uczestników misji, tłumaczenie spotkań biznesowych i w razie potrzeby profesjonalną pomoc w negocjacjach z potencjalnymi partnerami. W ramach finansowania udziału w misji, uczestnikom zapewniony zostanie równieŜ transport, zakwaterowanie, wyżywienie oraz opieka na miejscu.

Więcej informacji w załączonych dokumentach.

Pliki do pobrania:

zaproszenie-misja-Białorus.doc

plan_misji_23-26_marca_ 2010.doc

informacje_o_projekcie_misje.pdf

zaproszenie_do_udzialu_w_misji_Alimentaria.doc

Zaproszenie_na_spotkanie_informacyjne_w_WCTT.pdf

Magit Sp. z o.o., Wrocław, tel. (071) 347 73 30/31, faks (071) 372 94 58, e-mail: magit@magit.pl