o_firmie kontakt newsletter jezyk sklep
magit
infokioski digital multimedia monitory_dotykowe materialy_reklamowe oznakowanie lokalizacja
Unia Europejska

unia

Nagrody

medal
medal

Certyfikat
ISO 9001:2008

medal

ISO 14001:2004

medal

Polityka środowiskowa

medal

Polityka Jakości

medal

Aktualności

2009-12-02
Magit na medal!

digiSTAND, multimedialny mobilny infokiosk, został nagrodzony Medalem Europejskim w XIX edycji konkursu dla wyrobów.
Unikalny produkt Magitu istnieje na rynku od początku roku.

digiSTAND to innowacyjny produkt do przekazywania dynamicznej, łatwo wymienialnej treści w postaci cyfrowej. Jest to nowa digitalna wersja tradycyjnych nośników reklamowo- informacyjnych.
Multimedialna forma przekazu z możliwością interakcji wydajnie zwiększa skuteczność oddziaływania. digiSTAND umożliwia emitowanie informacji i materiałów reklamowych w miejscach, gdzie potrzebna jest dyskrecja, elegancki wygląd i mobilność.

Prezentacyjny monitor LCD typu "public display" i odtwarzacz treści multimedialnych wbudowane są w zamykaną aluminiową obudowę. Zintegrowanie monitora z nakładka dotykową i adapterem bluetooth poszerza zakres jego możliwości o funkcje interakcji i pobierania plików.
W zależności od zastosowanego playera może on być elementem sieci Digital Signage, co daje możliwość centralnego zarządzania lub też, przy zastosowaniu kart typu Compact Flash, może działać jako samodzielna jednostka. Cechuje go nowoczesny design i łatwość w transporcie i obsłudze.
Innowacyjna technologia, niepowtarzalność oraz nowe wartości użytkowe tego produktu zdecydowały o przyznaniu mu nagrody.
Uroczystość wręczenia Medali Europejskich miała miejsce 27 listopada br. w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie. Nagrodę w imieniu firmy odebrał współtwórca digiSTANDa Jakub Kigina, spec. ds. marketingu.

Medalem Europejskim wyróżnione zostały w ubiegłych latach m. in. infokioski, multimedialny POS oraz digiCASE.

Magit Sp. z o.o., Wrocław, tel. (071) 347 73 30/31, faks (071) 372 94 58, e-mail: magit@magit.pl