o_firmie kontakt newsletter jezyk sklep
magit
infokioski digital multimedia monitory_dotykowe materialy_reklamowe oznakowanie lokalizacja
Unia Europejska

unia

Nagrody

medal
medal

Certyfikat
ISO 9001:2008

medal

ISO 14001:2004

medal

Polityka środowiskowa

medal

Polityka Jakości

medal

Aktualności

2009-09-28
Magit patronem wydarzeń branży Digital Signage

Magit udostępnił swoje rozwiązania Digital Signage na potrzeby największej konferencji Digital Signage w Polsce (Digital Signage Trends 16-17.09.09.) oraz na konferencję Kobiety-MSP-Multimedia (15.09.09.). Oba wydarzenia miały miejsce w Warszawie.

Na autorskie rozwiązanie Digital Signage DSnet, które udostępniła nasza firma, składają się między innymi: monitory wielkoformatowe Public Display, ekrany dotykowe oraz multimedialne i interaktywne prezentacje i animacje przygotowane przez Studio Contentu Magit.

W naszej ofercie stawiamy na systemy interaktywne, design nośników oraz na contenty.
O tym, jak istotna w sieciach DS jest interakcja, mówił wiceprezes Magitu, Tomasz Beuch, podczas konferencji „Digital Signage Trends” w ramach swojego wykładu: „Interaktywny Digital Signage- sieć informacji i reklamy interaktywnej DSnet”.
Rolę designu i ergonomii podkreślała w swoim wykładzie pt. „Design i ergonomia w systemach komunikacji wizualnej. Udana współpraca wrocławskiej ASP i firmy Magit” wiceprezes Magitu, Teresa Małgorzata Siarkiewicz, jedna z prelegentek konferencji „Kobiety- MSP- Multimedia”.

W czasie eventów zaprezentowaliśmy nasze najnowsze produkty digiHAND (monitor dotykowy na ramieniu) i digiSTAND, odpowiednik digiHANDa, z ekranem zamocowanym na nodze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Magit Sp. z o.o., Wrocław, tel. (071) 347 73 30/31, faks (071) 372 94 58, e-mail: magit@magit.pl