o_firmie kontakt newsletter jezyk sklep
magit
infokioski digital multimedia monitory_dotykowe materialy_reklamowe oznakowanie lokalizacja
Unia Europejska

unia

Nagrody

medal
medal

Certyfikat
ISO 9001:2008

medal

ISO 14001:2004

medal

Polityka środowiskowa

medal

Polityka Jakości

medal

Aktualności

2009-09-16
Magit otoczył patronatem technologicznym International Oktoberfest 2009

digiPOS, infokiosk Totem32, digiSTAND, infokiosk Slim, digiCASE to rozwiązania Magitu, którymi wsparliśmy multimedialną oprawę tegorocznego międzynarodowego święta piwa- Oktoberfest.

Nasza firma po raz pierwszy wspierała tą imprezę jako partner technologiczny i udział naszych kiosków i produktów z rodziny DIGIfamily był wyraźnie widoczny, a co najważniejsze okazał się bardzo praktyczny. Oprócz interaktywnych planów imprezy oraz multimedialnych prezentacji sponsorów, dzięki naszym nośnikom uczestnicy spotkania mieli również możliwość oglądania zdjęć z ubiegłorocznych Oktoberfestów, a także prezentacji firm partnerskich.

Festiwal piwa OKTOBERFEST jest największym na świecie świętem ludowym, które co roku odbywa się na przełomie września i października w Monachium. Jej wyróżniającą cechą jest picie piwa. Ostatnimi laty Oktoberfest odwiedza sześć milionów ludzi wypijając przy tym pięć milionów litrów piwa, przy czym liczba odwiedzających jak i ilość spożywanego piwa co roku wzrasta. Pierwszy Oktoberfest miał miejsce w 1810 roku. (za Wikipedia.pl).

Święto to przyjęło się także w Polsce, a we Wrocławiu organizowane było już po raz piąty przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Gospodarczą (której członkiem jest Magit).

Cieszymy się, że nasze rozwiązania Digital Signage mogły wzbogacić tak prestiżowe wydarzenie.

Magit Sp. z o.o., Wrocław, tel. (071) 347 73 30/31, faks (071) 372 94 58, e-mail: magit@magit.pl